درباره ما

مجموعه فرآوری و استخراج ایران سنگ میزرایی

مجموعه فرآوری و استخراج ایران سنگ میزرایی با برند پارسیان تراورتن شرق محلات PTM در سال 1352 پا به عرصه معدن کاری گذاشت. در سال 1359 پس از فعالیت مستمر و پشتکار فراوان موفق به تاسیس و راه اندازی اولین کارخانه فرآوری سنگ به نام شرکت صنایع سنگ نیمور در شهر نیمور گردید.
با توجه به رشد و پیشرفت مطلوب در ده سال اولیه درسال 1361 موفق به گسترش این مجموعه شد و معدن سنگ کریستال غرب لای بید را در استان اصفهان راه اندازی نمود. همچنین در سال 1364 نیز دومین معدن سنگ ساختمانی به نام کریستال لای بید را راه اندازی کرد.
در سال 1367 نسل سوم این خانواده پا به عرصه فعالیت معدنی و فرآوری گذاشته و پایه گذار تاسیس دو واحد فرآوری، در قطب صنعتی صدریه محلات گردید. از جمله این پایه گذاری ها میتوان از خرید و راه اندازی معدن چینی الیگودرز در سال 1372 در منطقه عگسران به نام کارگاه سه عسگران نام برد.
در سال 1383 جهت ورود به بازار های جهانی و صادرات بهینه سنگ های فر آوری شده در طرح توسعه خود اقدام به خرید و راه اندازی دو خط کامل اسلب (دو عدد اره اپن فرم و تایل ) از کشور ایتالیا و شرکت بارزانتی (barsanti) نمود که این طرح در سال 1386 به طور کامل راه اندازی شد.

بیش از 50 سال سابقه تخصصی

بیش از 50 سال سابقه تخصصی

بیش از 50 سال سابقه تخصصی

پیشرو در خلاقیت و نوآوری

این گروه با بهره مندی از بیش از 100 نیرو انسانی کارآمد و متخصص و با گذشت نیم قرن، پنج معدن فعال، متشکل از تراورتن حاجی آباد، چینی لای بید، چینی قروه کردستان، کریستال الیگودرز و مرمریت کرم مارفیلا و سه واحد فرآوری سنگ ساختمانی آمادگی کامل جهت همکاری و مشاوره با آرشیتکت ها ، معماران، انبوه سازان عزیز کشورمان را دارد.
مدیریت این مجموعه محسن میرزایی عضو هیئت مدیره انجمن معدن کاران سنگ ساختمانی استان مرکزی و انجمن سنگ ایران با توجه به بهره وری مطلوب از منابع غنی و منحصر به فرد سنگ های ساختمانی در ایران و نظر به حفظ و نگهداری صحیح از منابع طبیعی این کشور آماده همکاری با تمام سازندگان داخل کشور و بازرگانان محترم جهت ارائه هر چه مطلوب تر کیفیت و کمیت سنگ ایرانی را دارد.